Zarejestruj się !

OKI PRO 7411 WT - drukarka laserowa kolorowa z BIAŁYM TONEREM A4

Nowy produkt

drukarka OKI PRO 7411 WT

Z BIAŁYM TONEREM

laserowa

LED

kolorowa

do A4

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Zapytaj o cenę:

biuro@termonadruk.pl

tel. 606 129 833

Drukarka OKI PRO 7411 WT

Możliwość negocjacji cen - gwarancja najlepszej ceny !

Dla naszych klientów, którzy zakupią u nas urządzenia oferujemy specjalne ceny na media do tych urządzeń oraz na materiały eksploatacyjne, czyli kupując drukarkę w naszym sklepie zyskujesz podwójnie !

Możliwość druku z wykorzystaniem białego koloru to rewolucja w cyfrowym druku kolorowym, która daje dla firm produkcyjnych, agencji reklamowych i drukarni o wiele więcej możliwości !


Oki wprowadziła przełomową innowację - drukarkę PRO 7411WT, która usuwa ostatnią przeszkodę w kreatywności i projektowaniu – umożliwiając druk w każdym oczekiwanym kolorze, w tym BIAŁYM prosto i efektywnie kosztowo.

CMYW – pierwszy w druku cyfrowym
Drukowanie w kolorze białym jest nie tylko drogim, ale także pracochłonnym zadaniem przy użyciu obecnych, ręcznych technik drukarskich. Dzięki przełomowej cyfrowej technologii OKI, można teraz drukować samodzielnie za pomocą białego tonera standardu High Definition Color na szerokiej gamie nośników, w tym kolorowych, przezroczystej folii transferowej w rozmiarach do A4 i gramaturze do 250g/m2.

Rozwiń swoją kreatywność poza CMYK
Uzyskanie żywego druku barwnego oraz dodatkowo białego jest atutem dla każdego studia graficznego, pozwalającym wykonywać w krótkich terminach indywidualnie materiały ekspozycyjne, galanterię piśmienniczą na zamówienie, projekty koncepcyjne, nadruki na t-shirty lub materiały promocyjne.

Samodzielny druk staje się prostszy - w dowolnym kolorze, w tym białym
Druk z użyciem białego toneru oferuje projektantom, studiom graficznym, punktom usługowym nową elastyczność w druku, wydrukach próbnych oraz produkcji, pozwalając drukować we własnym zakresie, co trzeba i w razie potrzeb. 

Z PRO 7411 WT możliwości są nieograniczone.

  • Drukowanie na ciemnym tle
  • Nadruki na koszulkach (T-shirt) i druk transferowy na artykułach reklamowych
  • Druk krótkich serii opakowań i projektów
  • Grafiki wyklejane w oknach oraz na przezroczystym podłożu
  • Wykonywanie materiałów firmowych
  • Tworzenie kreatywnych zaproszeń
  • Projektowanie menu
  • i wiele wiele więcej!

Tchnij nowe życie w realizację powyższych zadań, dzięki drukarce, która usuwa bariery występujące w tradycyjnym druku CMYK.

Gwarancja 2 letnia
Ponieważ jesteśmy pewni niezawodności urządzenia PRO711WT, to oferujemy Państwu dwuletnią gwarancję.