Zarejestruj się !

Folia Flex Soft Forever - 1 mb

Nowy produkt

1 metr bieżący

Więcej szczegółów

20.00 zł brutto

-20%

25.00 zł brutto

16.26 zł netto

Więcej informacji

Aktualnie ze względu na inny sposób aplikacji folii Flex Soft przez co wielu klientów miało problem z jej właściwą aplikacją prowadzimy jej wyprzedaż co za tym idzie dana folia nie będzie już dostępna w stałej sprzedaży !!! 

Forever Flex Soft o szerokości 50 cm

 Dostępne kolory:

niebieski (Light Blue)

 fioletowy (Purple)

zielony (Dark Green)

 

Zamawiając 1 sztukę - zamawia się folię o wymiarach: 50 x 100 cm. Zamawiając 2 sztuki - zamawia się folię o wymiarach: 50 x 200 cm. Zamawiając 3 sztuki - zamawia się folię o wymiarach: 50 x 300 cm. itd

 

Zalety Flex Soft (co różni go od innych flex-ów):

1. Przenika w strukturę materiału, a nie jak zwykły flex wgrzewany tylko na powierzchni.

2. Jest cieńszy, bardziej miękki i ledwo zauważalny jako folia wgrzewana - wygląda jak bezpośredni zaduk na materiale co czyni go bardzo interesującym dla branży mody. 

3. Po wyplotowaniu oddzielenie nieużytku od grafiki jest niezwykle proste, idealne dla małych logo i liter. Folia właściwa bardzo łatwo odchodzi od folii transportowej.

4. Krótki czas wgrzewania i wnikanie w wgrzewaną powierzchnię pozwala robić nadruki na materiałach, na których wcześniej nie było by to możliwe !

Flex Soft daje możliwość nadruku na innych materiałach niż standardowa bawełniana koszulka, można zwiększyć swoją ofertę o np. nadruki na ręcznikach bawełnianych lub skarpetkach :)

Materiały do nadruku ! 

To są przykładowe rodzaje materiałów, na których można robić nadruki folią Forever Flex Soft. W sprzedaży posiadamy również folię Forever Flex Soft-Lite, dzięki której można robić nadruki na innych powierzchniach bardziej wrażliwych na temperaturę wgrzewania. Nie zaleca się natomiast stosować folii Forever Flex Soft-Lite do wyżej wymienionych materiałów !