Wczytuję dane...

FOLIA FOREVER FLEX-SOFT (NO-CUT) A3

FOREVER
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
Cena za 1 arkusz w formacie A3

Folia Forever Flex-Soft (No-Cut):

Dla tych, którzy kochają Flex, ale nienawidzą pielenia. To jest jak samoodchwaszczający się winyl. Twórz modne stylizacje w stylu vintage, drukuj bardzo drobny tekst i jednokolorowe projekty ze szczegółami, które możesz znać tylko z projektów drukowanych metodą sitodruku.

Flex-Soft (No-Cut) oferuje jednokolorowe samoodchwaszczające transfery bez konieczności stosowania drogich drukarek. Ten wyjątkowy produkt jest dostępny w ponad 20 kolorach i oferuje oszałamiające kolory metaliczne, fluorescencyjne kolory neonowe i popularne kolory standardowe, takie jak biały, czerwony,czy niebieski.  Zaoszczędź czas i kłopoty z pieleniem. Nawet najbardziej skomplikowany projekt jest „odchwaszczany” i przenoszony na ubranie w ciągu trzech minut. Szybsza produkcja, więcej możliwości, a wszystko to w oszczędny sposób.

Do kompletu będziesz potrzebować jeszcze Forever Laser Dark (No-Cut) Low Temp (B-Paper).

Tworzenie transferu Flex-Soft (No-Cut) jest bardzo proste.

Pierwszym wymaganym krokiem jest przygotowanie projektu do druku. Po prostu dodaj do swojego projektu mieszany kolor czarny (cyjan, magenta, żółty i czarny, wszystkie ustawione na 100%), a następnie odbij projekt, jeśli ta opcja nie jest dostępna w ustawieniach drukarki.

Następnie wybierz kolorowy arkusz folii A i wydrukuj swój lustrzany projekt na arkuszu folii A. Do tego potrzebna jest drukarka laserowa - może to być drukarka laserowa monochromatyczna, CMYK lub CMY+W.

Następnie przetransferuj klej z papieru B-Paper PRO na toner wydrukowany na folii A za pomocą prasy. Dokładne ustawienia można znaleźć w instrukcji drukowania Flex-Soft (No-Cut). Po otwarciu prasy chwyć rogi folii A i papieru B, przytrzymaj folię A i pociągnij papier B niskim, powolnym i spójnym ruchem. Po usunięciu papieru B możesz zauważyć białą ramkę pozostawioną przez papier B – tę białą ramkę należy usunąć (odciąć). Gdy już to zrobisz, po prostu umieść swój projekt na materiale tekstylnym i wgrzej go, korzystając z naszych zalecanych ustawień tekstyliów. Pełną listę możliwych zastosowań i ustawień transferu można znaleźć w instrukcji drukowania i broszurze Flex-Soft (No-Cut).

 

Charakterystyka:

 • System No-Cut (bez cięcia i pielenia)
 • Łatwa i szybka aplikacja nawet bardzo skomplikowanych wzorów
 • Bez tła i ramek
 • Niewiarygodne możliwości projektowania (styl vintage, modowy, wektorowy)
 • Intensywne kolory nadruku
 • Drobne szczegóły i trudną grafikę można przenosić bez żadnych problemów
 • Niskie temperatury aplikacji podłoża 100-160°C (212°F-320°F)
 • Można prać w temperaturze do 40°C (104°F)

Przeznaczenie/podłoże:

 • Drukowanie na prawie wszystkich tkaninach jasnych i ciemnych (bawełna, tkaniny mieszane, poliester, nylon, polipropylen)
 • papier
 • drewno

Cena za 1 arkusz w formacie A3.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...